CAD Tasarım Okulu

CAD Tasarım Okulu

CAD Tasarım Okulu

Cad ile Tasarımda Başka Bir Boyuta Geçin

Bemar Kariyer OkuluCAD Tasarım eğitimi ile mühendislik ve teknikerlik bölümleri alanında yepyeni bir deneyim sunuyor. CAD, çizim sanatıdır. Detay mühendisliğinde ve teknik çizimde kullanılan ve bilgisayar ile kontrast edilen bir tasarım bütünüdür. Tasarım her meslekte büyük bir öneme sahiptir. Teknik çizimlerde ise daha profesyonel dokunuşlar gereklidir. Bu profesyonel dokunuşlar ise eğitimler ile mümkündür. Mesleki anlamda fark yaratmak eğitimler ile mümkündür. Çünkü bu eğitimler özel ve farklı eğitimlerdir.  Sizi her zaman bir adım öteye taşıyan ve mesleki kariyerinizi yükselten eğitimlerdir.

CAD tekniğinin kullanımı pek çok alanda kolaylık sağlamaktadır. Tasarımcının üretkenliğini yüksek ölçüde arttıran ve verimliliğini yükselten bir uygulamadır. Projenin kısa zamanda sonuçlanması sağlamaktadır. Aynı zamanda dizayn maliyetini de ciddi oranda düşüren bir tekniktir. Hata oranını sıfıra düşüren bir sistemdir. CAD sistemi, tasarımın kalitesini de arttırmakta ve mühendislik analizlerini de kolayca yapabilme imkanı sunmaktadır. Hem kariyerinizdeki gelişim için hem eğitiminizdeki gelişim için bu sertifika programı son derece yararlıdır.

Tasarımın ve Boyutlandırmanın Sınırları Yeniden Çiziliyor 

CAD Tasarım Okulu ile tasarımlarınıza, çizimlerinize ve analizlerinize yepyeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Tüm profesyoneller, yeni başlayanlar, yeniden öğrenmek isteyenler için benzersiz bir okuldur. Tasarım ve üretimin her noktasında sizlere benzersiz ayrıcalıklar sağlayacaktır.  Boyutlandırılabilen tasarımlar, çizimler sizlere bambaşka bir bakış açısı sunuyor.

Bemar Kariyer Okulu, kariyer yolunda sizleri bir adım öteye taşıyacak her eğitimi sizlerle buluşturuyor. Mesleki eğitimi olan, mesleki deneyimi olan ve mesleki becerisi olan profesyonel kadrosu ile en yakınınızdaki çözüm ortağınız oluyor.

CAD,  bilgisayar destekli tasarım, proje ve teknik çizimler için kullanılacak en doğru tekniktir. Teknik departmanda çalışanlar için ya da bu alanda kariyer yapmak isteyenler için son derece doğru bir programdır. Pek çok kurum tarafından ve pek çok kişi tarafından kullanılan bu programı Bemar Kariyer Okulu ile deneyimlemek ister misiniz?
Mimari ve Mühendislik Çizimlerinin Yaratıcı Kalemi Olun 

AutoCAD, 3D Studio Max, Sap2000, Solidworks eğitimin içeriğini oluşturan başlıklardır. CAD Tasarım Okulundan mezun olan her öğrencimiz, her türlü mimari ve mühendislik çizimlerinde görev alabilir, proje ekiplerinde görev alabilir, bağımsız teknik projeler oluşturarak gelir elde edebilirler. Mimar büroları, İç mimar büroları, Peysaj mimarı büroları, Makine mühendisliği şirketleri, İnşaat mühendisliği şirketleri, Emlak pazarlama ve müteahhitlik şirketlerinde görev alabilirler.

İçerik

AutoCAD
Autodesk tarafından üretilmiş ve dünyada teknik çizim alanında en yaygın olarak kullanılan program olan AutoCad olan 2D ve 3D olarak öğretilmektedir. Eğitimini tamamlayan katılımcılar kendilerinden beklenen teknik çizim-Modelleme performansını fazlasıyla gösterebilir. Ayrıca farklı mesleki çizim standartları örneklendirilerek çok yönlü gelişim sağlanmaktadır.

3D Studio Max
Günümüz 3 boyutlu görselleştirme yazılım paketleri içinde, en kolay kullanıma sahip 3 boyutlu modelleme, kaplama, aydınlatma, ve animasyon yazılımı olan 3ds max ,mimari görselleştirme, bilgisayar oyunları, sinema, & Tv için görsel efektler ve daha bir çok alanlarda kullanılmaktadır.

ArchiCAD
Gücü ve kolay kullanımı ile Türkiye ‘de ve dünyada onbinlerce mimara çalışmalarının her aşamasında hizmet etmektedir. ArchiCAD’ in gerek tek modül olması, gerek akıllı kürsör kullanımı ve standart menüleri, gerek obje ve mimari simgelerle ve benzeri olanaklarla donatılmış olması Mimar ve Teknikerler için programı vazgeçilmez kılmaktadır.

Sap2000
SAP2000 yazılımı, yapı sistemi modellerinin geliştirilmesi, analizi ve boyutlandırılması için kullanılan genel amaçlı bir programdır. Program windows ortamında çalışmakta ve tüm işlemler özel grafik kullanıcı arayüzü yardımıyla SAP2000 ekranı üzerinde gerçekleştirilmektedir. Etkin ve hızlı çözümler üretmesi programı yapı sektörü bakımından vazgeçilmez kılmaktadır.

Solidworks
Makine sanayisindeki hızlı değişim ve yeniliklere ayak uydurmak,hem maliyet hem hız hem de ürün kalitesi bakımından zorunlu hale gelmiştir. Solidworks otomasyon ve üretim ihtiyacına yazılım alanında çözümler üreten,hata payını en aza indiren çözümler üretmektedir.

Paket Avantajları
1-Paket Eğitimi hedeflediği kitlenin bütünsel olarak eğitilmesini sağlamaktadır.
2-Paket Eğitimi Programlar arası etkileşimi ve işbirliğini sağladığı için çok yönlülük içermektedir.
3-Paket Eğitimi ekonomik bir fiyatlandırma sunmaktadır

Kimler Katılabilir
Eğitim Programının Sunduğu Kazanımlar ve Beceriler
Sertifikalar ve Yetkinlikler


Eğitim Programı Hakkında Bilgi Al

















Bu eğitimle birlikte

ONLİNE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ

ÜCRETSİZ

Eğitim Programı

  • AUTOCAD
  • 3D STUDIO MAX
  • SOLIDWORKS
  • REVIT
  • INVENTOR
  • ARCHICAD
  • SAP 2000

Leave a Comment