Grafik ve Web Tasarım Okulu

Grafik ve Web Tasarım Okulu

Renk, Desen ve Biçimlerin En Estetik Hali…

Bemar Kariyer Okulu, kariyer hedefi olan her birey için her kurum için pek çok sertifika programı sunmaktadır. Grafik ve Web Tasarım Okulu, bu sertifika programlarından bir tanesidir. Tasarım, web ve grafiğin oluşturduğu kolaj hiç kuşkusuz günümüzde son derece popüler  oluşumlardır. Tasarım, her sektör için olmazsa olmaz bir sanattır. Herhangi bir ürün ya da hizmet, ilk önce tasarlanır, sonrasında eskiz edilir ve son olarak da görsel olarak vücut bulur.

Grafik ve Web Tasarım Okulu,  zihinde canlandırılan objelerin teknik kısmını, taslağını, desen  ve tasarımını, dizaynını bir bütün olarak sizlere öğretmektedir. Hem hayal gücünüz geliştirecek bilgi ve deneyime; hem de teknik olarak gelişeceğiniz bilgi ve deneyime bu sertifika programı ile ulaşabilirsiniz.

Hayalinizdeki Her Şeyi Yeniden Tasarlayın 

Tasarım, yaptığımız ya da yapmayı hayal ettiğiniz her şeydir. İçerisinde; hüner, bilim, öykü, propaganda, felsefe ve daha pek çok şey vardır. Tüm bunlar zihnin bize sunduğu güzelliklerdir.Grafik ve Web Tasarım Okulu size tüm bu güzellikleri somut olarak gerçekleştirme gücü, bilgisi, deneyimi sunmaktadır. Bu sertifika programı ile hayal ettiğiniz tüm tasarımları gerçekleştirebilecek teknik bilgiye ve program bilgisine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Grafik tasarım, web tasarım bir tekniktir. Gelişi güzel yapılacak bir uygulama değildir. Bemar kariyer, Grafik ve Web Tasarım Okulu eğitiminde araştırma, çözüm, eskiz, taslak ve tasarıma dair, webe dair her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğretmektedir. Tasarımcı olmak istiyorsanız, sizi özel şeyler üretmek istiyorsanız, iyi bir ajansta kariyer yapmak istiyorsanız bu sertifika programı işe mutlaka tanışın.

Bemar Kariyer ile Tasarım Sanata Dönüşüyor

Tasarım, her meslek grubunun vazgeçilmez bir öğesidir. Bir ürün, bir hizmet her işlemden önce tasarlanır. Web tasarım, grafik tasarım çok yönlü mesleklerdir. Özellikle ajansların yoğun olarak kullandığı bu meslekler, vizyon sahibi bireyler ile büyük bir yaratıcılık ile hayat bulur. Bemar kariyer, Grafik ve Web Tasarım Okulu ile bu yaratıcı mesleğe sizi dahil eder.

Tasarım, yaratıcılığın, keyfin, zevkin dekoratif şeklidir. Hayata dair pek çok şey tasarım ile hayat bulur, canlanır ve yeniden yorumlanır. Çok yönlü olmanızı sağlayan son derece değerli bir sanattır. Size yeni ufuklar sunan, yeni yollar çizdiren, yaşam standardını yükselten ve değiştiren bir ilgi ve meslek alanıdır. Bemar Kariyer Okulu sizi bu alanda farklılaştıracak eğitimi ile kariyer planınızı tasarlayın!

Kimler Katılabilir ?

Grafik ve Web Tasarım Okuluna tasarım alanında kariyer hedefleyen en az lise mezunu herkes katılabilir. Ayrıca bu program web ve grafik alanında çalışan ve mevcut işlerindeki becerilerini arttırmayı hedefleyenler içinde uygundur.

Eğitim Programının Sunduğu Kazanımlar ve Beceriler
Sertifikalar ve Yetkinlikler

Galeri

 • 16
 • 14
 • 13
 • 15

Eğitim Programı Hakkında Bilgi Al

Bu eğitimle birlikte

ONLİNE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ

ÜCRETSİZ

Eğitim Programı

 • Grafik Tasarım Sanatı ve Kültürü
 • Adobe Photoshop Eğitimi
 • Adobe Illustrator Eğitimi
 • Adobe Indesign Eğitimi
 • Photoshop Web Arayüzü Eğitimi
 • Adobe Dreamweaver Eğitimi
 • Adobe Flash Eğitimi

Leave a Comment