Kariyer Kart

bemar-kariyer-kart

Kariyer Kart

Kariyer, Bemar Kariyer İle Anlamlı…

Bemar kariyer olarak; dürüstlük, yaratıcılık ve etkin iletişim bizim için yüksek değeri ve motivasyonu ifade ediyor. İşimize ve sizlere duyduğumuz heyecan bize ilham veriyor. Biz; sizlere daha kaliteli, kişisel hayallerinizi yansıtan dolu dolu ve zengin bir iş ve eğitim alanı sunmak için tüm tutkumuzu ve enerjimizi birleştirdik. Bireysel olarak, kurumsal olarak kariyerinize katkı sağlayacak kariyer kart ile bambaşka bir yol çizdik.

Amacımız bir ‘’kariyer planlayıcı’’ olmak… Dönemsel geri dönüşler ya da tek seferlik nokta atışları yerine; kurumlar için ve bireyler için uzun soluklu bir iletişim ve etkinlik stratejileri hazırlayıp sahneye öyle çıkmalarını sağlamak… Kariyer kart ile eğitim yönetimi sadece sizin kontrolünüzde olacaktır.

 

Bir ‘’ Kariyer Karttan’’ Daha Fazlası…

Eğitim yönetimi, kariyer sürecinin en etkili mottosudur. Eğitimin lokasyonu, alanı direk olarak kariyer hedefleri ile ilgili ve uyumludur. Hedefe ulaşmak için, bu yolda daha hızlı bir şekilde hareket edebilmek için kariyer kart size büyük ayrıcalıklar sağlayacaktır. Profesyonel meslek hayatına geçişte siz de bu ayrıcalığın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Kariyer kart sahipleri, Bemar kariyerin her eğitiminden, her sertifika programından kısacası her olanağından sınırsız bir şekilde faydalanacaktır. Kariyerinizde ilerlemek, kariyer yapmak Bemar kariyer ile profesyonel, fonksiyonel ve reel bir şekilde gerçekleşmektedir. Mesleki olarak size aktif bir yaşam sunan bu kart, başarı garantisi vermektedir.

 

Kariyer Kart ile Grafiğinizi Yükseltin

Fakülteden ya da okuldan yeni mezun olan kişiler, iş arama sürecine giren kişiler için kariyer kart son derece önemli bir kimlik olacaktır. Bemar kariyerin referansı ile pek çok kapı sizlere kolayca açılacaktır. Dilediğiniz alanda çalışmak, yükselmek, kariyer yapmak bu destekleyici eğitimler ile son derece kolay ve zahmetsizdir. Kişisel gelişiminize, pratik zekanıza, mesleki bilgi ve birikiminize benzersiz faydalar sağlayan bu kart ile her süreç çok daha hızlı, çok daha profesyonel, çok daha bilgili, çok daha deneyimli, çok daha kültürlü olarak ilerleyecektir.

Kariyer kart size iş hayatının kapılarını sonuna kadar açan etkili bir kimliktir. Bemar, size bu ayrıcalıklı kimliği kazandırmaktan büyük bir mutluluk ve onur duymaktadır. İş hayatınızdaki başarınız, yükselişiniz, kariyeriniz bizim için son derece önemlidir. Ayakları yere basan her bireyin başarılı olması kaçınılmazdır. Bu başarıya ciddi oranda destek olan kariyer kart ise sizi kolaylıklar dünyasına dahil etmektedir.

NEDEN KARİYER YÖNETİMİNDE BEMAR KARİYER OKULU ?

Bemar Kariyer Okulu, Türkiye”nin ilk Kariyer Merkezi olarak binlerce öğrencisini seçkin, kurumsal firmaların beklentileri çerçevesinde yetiştirmiş ve meslek sahibi yapmıştır. Bu bakımdan Bemar Kariyer Okulu piyasa ve iş dünyasının nabzını elinde tutan, işletmelerle doğrudan organik bağları üzerinden iş sürecini yönlendiren bir misyona sahiptir.

Bemar Kariyer Okulu”nda eğitim süreçleri uzman Kariyer Danışmanlarının yönlendirmeleriyle başlayıp, alanında piyasanın “en iyisi” eğitmenlerle devam edip, öğrencilerimizin işe yerleşme süreçlerindeki tamamlayıcı aktivitelerle sona erer. Ayrıca sadece Bemar Kariyer Okulu”nda tüm eğitim süreçleri ulusal kalite sistemleri ve uluslararası standartlar ile ideal eğitim alanına dönüştürülür.

NEDEN KARİYER KART ?
KARİYER KART İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?
KARİYER KART İLE BAŞARI GARANTİSİ
SINAV VE SERTİFİKALAR
KİMLER KARİYER KART EDİNEBİLİR ?


Eğitim Programı Hakkında Bilgi Al

Leave a Comment