MCSE Sistem Uzmanlığı

MCSE Sistem Uzmanlığı

Bilişim Sektörünün Dahisi Olun! 

Bilgi ve iletişimin entegre olduğu bilişim sektörü, teknik, ekonomik ve sosyal alanlarda informatik bir oluşumdur. Bilişim sektörü, verilerin toplanması, işlenmesi, iletilmesi ve yayınlaması sonucu toplumlar, bireyler üzerindeki etkiyi anlatan bir bilim dalıdır. Bemar kariyerMCSE Sistem Uzmanlığı sertifika programını, bilişim sektöründe network ve sistem yönetimi alanlarında uzman olarak hizmet vermek isteyenler için tasarlamıştır.

Bu eğitim ve sertifika programı size birçok kapıyı açabilecek güçtedir. Özellikle yurtdışında sizlere olağanüstü ayrıcalıklar ve kolaylıklar sağlayacaktır. Sistem uzmanlığı, analizi ve kurulumu, donanım, yazılım gibi tematik alanlarda profesyonelleşmenize destek olacaktır.

 

MCSE ile Network Ortaklığına Davetlisiniz! 

MCSE, kurum ve kuruluşların networklerinin projelendirilmesi, verimli ve güvenli bir şekilde işlemesi, kurulması aşamalarını kapsayan iş departmanıdır.  MCSE Sistem Uzmanlığı, sistem ve ağ alanında uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır. Tüm sektörler için bir anahtar olan bu eğitimi tamamlayan her katılımcı, kurum ve kuruluşların bilgi işlem departmanında görev alabilirler. Bunun yanı sıra bilişim alanında faaliyet gösteren her firmanın, herhangi bir departmanında da görev alabilirler.

Bemar kariyer, bir kariyer planlayıcısıdır. Salt olarak iş yapmak önemli değildir. Önemli olan çalıştığın alanda fark yaratmaktadır. MCSE Sistem Uzmanlığı eğitimi sizi bu farkı yaratmanızı sağlayan son derece değerli ve önemli bilgiler vermektedir.

 

Teknolojik Hamlelerle Hareket Edin 

Bilgi teknolojiler, bilişim teknolojileri hızlı büyüyen ve hızlı gelişen bir sektördür. Kompleks yapısı içinde pek çok dinamiği barındırmaktadır. Pek çok alan ile entegre sürdürülen bilişim teknolojileri, geleceğin meslekleri arasındadır. Mesleki bilgi, yetenek, kabiliyet, sağlayan ve kazandıran bu sertifika programı, dünya ile aynı anda hareket etmenizi sağlayacaktır.

Teknoloji, günümüzde durdurulamaz bir güçtür. Dünyanın her noktasına anında ulaşmamızı sağlayan benzersiz bir alt yapıdır. Dünyayı yöneten ve etkisi altına alan bu teknolojiye uzak kalmak, hayata uzak kalmak demektir. Tematik bir alan olan MCSE Sistem Uzmanlığı, MCSE Sistem Uzmanlığı Eğitimi ile bambaşka bir boyut kazanmaktadır.

 

MCSE Sistem Uzmanlığı eğitimi, temel seviyede bazı bilgi ve birikimler gerektiren bir eğitimdir.

Birkaç kategori vardır ve bu kategoriler en azami seviyede ölçülebilir olmalıdır. Temel bilgisayar bilgisi, temel İngilizce bilgisi, temel donanım ve ağ bilgisi bu kategorinin maddeleridir. Tüm bu altyapıya sahip, bilgi ve birikime sahip kişiler bu eğitime dahil olabilir.

Kimler Katılabilir ?

Sistem Network alanlarında uzmanlaşmak isteyen, kariyerine bu alanda devam etmek isteyen herkes için planlanmış bir eğitim. Orta derecede bilgisayar bilgisi, tecrübesi ve orta düzey İngilizce bilgisi gerekmektedir. İngilizce bilgisi olmayan kursiyerlere Eğitim merkezimiz tarafından teknik ingilizce eğitimi verilir.

Kazanımlar – Beceriler ?
Sınav ve Sertifikalar ?
Programın Sunduğu İş Olanakları ?


Eğitim Programı Hakkında Bilgi Al

Bu eğitimle birlikte

ONLINE CV HAZILARMA TEKNİKLERİ

ÜCRETSİZ

Eğitim Programı

 • Windows Vista işletim sistemi kurulum ve konfigürasyonu
 • Windows XP işletim sistemi kurulum ve konfigürasyonu
 • Windows 2003 server yönetimi ve bakımı
 • Windows 2008 server yönetimi ve bakımı
 • Windows 2008 server network altyapı planlama ve oluşturma
 • Windows 2008 server network servisleri
 • Windows 2008 server active directory planlama, uygulama ve geliştirme
 • Microsoft networkleri için güvenlik tasarımı
 • ISA server 2008 uygulama ve planlama
 • MY-SQL server 2008 uygulama ve planlama
 • Microsoft Exchange Server 2010 uygulama ve planlama

Leave a Comment