Başarı Hikayeleri

Bugüne kadar Bemar Kariye Okulu’nda eğitimlerini tamamlayan Bemar Kariyer Okulu mezunu bugün; sektörlerinde lider konumda bulunan firmalarda çalışma hayatına başlamışlardır.

Ümit AKYILDIZ

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Üniversitede Dış Ticaret Bölümünden mezun olmama rağmen bu alanda kendimi yetersiz buluyordum. Bemar Kariyer Okulu’ndaki Dış Ticaret eğitimlerinin sektör uzmanları, ihracat müdürleri, gümrük müşavirleri, nakliyeciler gibi uzman bir kadro tarafından verildiğini öğrendikten sonra Denizli Şubesi’nde eğitimime başladım. Dış Ticaret kursumuz daha bitmeden Türkiye genelinde 1200 şubesi bulunan bir süpermarket zincirine yurt dışından hediyelik eşya temin etmeye başladım. Şu anda değişik firmalarla sürekli kontak halindeyim. Eğitim sonrası da ithalat ve ihracat işlemlerimde bana sürekli destek veren Bemar Kariyer Okulu’na teşekkür ederim.

Rabia BAYRAKDAROĞLU

Netsis Destek

Bemar Kariyer Okulu ile düzenlediği ücretsiz Kişisel Gelişim eğitimleri ile tanıştım. Kariyer planlamamı yaptıktan sonra Denizli Şubesinde Bilgisayar uygulamalı muhasebe eğitimine başladım. Program sonunda Bemar İş Destek departmanı tarafından yönlendirildiğim Netsis Yetkili Bayisi olan Donanım Teknoloji Ltd. Şti.’de şu an Netsis Destek ekibinde çalışıyorum. Bemar ailesine teşekkür ederim.

Fatma ALAN

Muhasebe

Bemar Kariyer Okulu”nun açmış olduğu “Perakende Mağazacılık ve Nebim uzmanlık Kariyer Paketi” programına katıldım. Bemar İş Destek Departmanının yönlendirmesi ile eğitim süresince ücretsiz kişisel gelişim seminerlerine ve iş görüşmelerine katıldım. Şuan GRİFON TEKSTİL LTD. ŞTİ. Muhasebe departmanında çalışıyorum. Kariyerimi doğru planlayabilmem adına yol gösteren Bemar Kariyer Okulu ‘na teşekkür ederim….

Murat ERKAN

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Bemar Kariyer Okulu ””Kariyer Paketi”” eğitimine katıldım. Dış Ticaret alanında aldığım eğitimin ardından İş Destek Departmanının yönlendirmesi ile ”ERK –MİN Uluslar arası Taş. Dış. Tic. Ltd. Şti.” firmasında Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi olarak işe başladım. Bemar İş Destek Departmanına kariyerim adına verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Murat ERKAN

İlhan GÜMÜŞ

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Bemar Kariyer Okulu “Dış Ticaret Eğitim” grubuna katıldım. İş Destek Departmanının yönlendirmesi ile ‘ERK –MİN Uluslar arası Taş. Dış. Tic. Ltd. Şti.’ firmasında Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi olarak işe başladım. Bemar ailesine teşekkür ederim.

Ufuk Acar

Web Sitesi Yönetim & Tasarım

Bemar Kariyer Okulu öğrencisiyim, iş arama sürecime başladım. İş destek departmanının özverili çalışması ile “kursumu henüz tamamlamamış olmama rağmen” bir tanıtım ve organizasyon firmasına ait web sayfasının yönetim ve pazarlama ekibine katıldım. Bemar Ailesine sonsuz teşekkürler…

Teoman AĞAR

GİLTAŞ A.Ş. Eğitim – Destek Departmanı

Bemar Kariyer Okulu”nda ilk olarak Bilgisayarlı Muhasebe eğitimine katıldım. Eğitimin kalitesinden emin olduğum için kursun bitiminde ””Nebim Uzmanlık Kariyer Paketi”” eğitimine başlayıp, eğitim süresince ücretsiz kişisel gelişim seminerlerine katıldım. İş Destek Departmanının yönlendirdiği iş görüşmelerine katıldım. Şimdi Nebim Yazılım”ın Ege Bölgesi İş Ortağı ””Giltaş A.Ş.””nin Eğitim-Destek departmanında çalışıyorum. Geleceğim için doğru adımlar atmamı sağlayan Bemar Ailesine teşekkürler…

MUSTAFA BİÇER

Altıntaş Mermer Şirket Yöneticisi

Bemar Kariyer Okulu ile tanışmam 2011 Enternasyonal Fuar standında oldu. Okul bünyesinde çalışan danışmanların sağlıklı iletişim ve yönlendirmeleriyle Kariyer Kart eğitim programına kaydımı yaptırdım ve bu süreç içersinde gerek eğitmenlerin, gerekse çalışan personelin iletişimiyle tüm eğitimlerden olumlu sonuçlar alarak mezun oldum. Almış olduğum eğitimlerden sonraki ticari, ve insan ilişkilerimin olumlu yönde değiştiğini, her iki yönde de başarılı olduğumu çok net görüyorum.

9 Eylül Üniversitesi Mermercilik bölümünde okuyorum. Aynı zaman da kendi işletmemiz olan Altıntaş Mermer’de web sitesi, dış ticaret ve satış alanına yönelik işlerimi daha sağlıklı bir şekilde ilerletiyorum.

Kendi adıma vermiş olduğum en doğru kararlardan bir tanesi, hatta en önemlisi ;Bemar Kariyer Okulu’nda eğitim alarak hayatımı yönlendirmiş olmamdır. Bu anlamda Bemar Kariyer Okul’u ailesine çok teşekkür eder ,sizlere de mutlu ve umutlu yarınlar dilerim.

Berkin Uzak

Uğur Soğutma A.Ş.- Staj

Adnan menderes üniversitesi 2012 yılı girişli İİBF. İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Üniversiteye gelirken belli hedefler ve ideallerle birlikte geldim. İlk dönemin sonuna doğru hedeflerime ulaşmak için harekete geçmeye başladım. Bu sayede Bemar Kariyer Okulu &British Town dil okuluyla tanıştım. Tanıştığım eğitim danışmanlarıyla birlikte kariyer planlamamda ilk olarak insan kaynakları uzmanlığı ve bilgisayar office eğitimlerine başlamaya karar verdim. Eğitimlere devam ederken Bemar Kariyer Okulunun üniversite marka temsilcisi arıyoruz afişlerini gördükten sonra bu görevi yapmak için başvuruda bulundum ve üniversite marka temsilcisi olarak seçildim. Birinci sınıfı bu şeklide geçirmiş oldum.

İkinci sınıfa başladığımda Britishtown dil okulunun İngilizce eğitimlerine ve okulumuzun hocalarının düzenlediği SPK kursuna kayıt oldum.Daha sonra Nazilli Ticaret Odasının üzerinde çalıştığı projelerden haberdar olup bu projelerde yer almak istedim. İsteğim kabul edildikten sonra istenenler doğrultusunda bir ekip kurarak ,Nazilli Ticaret Odası ve Üniversite İşletme Topluluğu KİGET ortaklığıyla iş danışmanlığı projesine başladım ve koordinatörlüğünü yaptığım ekip arkadaşlarımla birlikte hayata geçirilmesi düşünülen birçok projeninde alt yapısını hazırlamak için araştırma yapmakta ve çalışmalara devam etmekteyim. Erken staj yaparak iş tecrübesi edinme isteğimden dolayı UĞUR SOĞUTMA AŞ.’ye staj yapmak için Bemar Kariyer Okulu aracılığı ile CV.imi gönderdiler. Cv’min değerlendirilmesi sonucunda mülakata çağırıldım ve dönem içi stajına kabul edildim.

Hedeflerime kariyer planlamam doğrultusunda her gün biraz daha yaklaşmakta ve onlara ulaşmak için biraz daha çalışmaktayım. Bana bu yolda öncülük eden ve destek olan Bemar Kariyer Okulu&British Town dil okulu hocalarına ve yöneticilerine minnet duyuyor ve çok teşekkür ediyorum. Üniversitede okuyan arkadaşlarımada nacizade bir tavsiyede bulunmak istiyorum; bulunduğunuz yeri değiştiremiyorsanız kendinizi değiştirin ve iyi bir gelecek için harekete geçin. Çünkü çalışan daima kazanıyor…

www.einstein-writers.com/